Na pozemku, který je oplocen, jsou tři chaty. Děti mohou využít dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a trampolínou. Připraven je líný tenis, míč a další venkovní hry. Psi jsou vítáni. Poplatek za psa je 300 Kč. Dále lze využít kolárnu. Součástí chaty je ložnice A, ložnice B, ložnice C, obývací pokoj s kuchyňkou, chodba a sociální zařízení. Na zahradě je k dispozici během léta venkovní bazén o průměru 3.6m.

Internet
Zvíře
Parkování
Bazén
Vyžití pro děti
Gril

Popis lokality

Chata se nachází v okrajové části Ohrazenic, které jsou součástí obce Jince. Jedná se o místo na samé hranici Chráněné krajinné oblasti Brdy, které jsou vyhledávaným místem milovníky turistiky a cykloturisty. Zajímavá místa CHKO - zřícenina Valdek, Padrťské rybníky, Jedová hora. Na své si přijdou také milovníci historických památek, kterých je v blízkém i vzdáleném okolí nepřeberné množství. Patří mezi ně hořovický zámek, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Hornické muzeum Příbram, Svatá hora Příbram, zámek v Březnici.


Popis místností

Kuchyně A - Přízemí
plochá televize, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, sporák, vařič, trouba, toustovač, topinkovač, kuchyňská linka, stůl se šesti židlemi, gauč

Ložnice A (1 x 2l.) - Přízemí
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice B (1 x 2l.) - Podkroví
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice C (1 x 2l.) - Podkroví
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Koupelna s toaletou A
sprchový kout, umyvadlo, skříňka, WC