CHALUPA U LEVANDULE

Chystáte se strávit víkend na horách nebo celý týden, třeba v Brdech? Potřebujete ubytování v Brdech, pro pěší putování po horách? Hledáte kvalitní a dostupné ubytování na klidném místě na samém okraji chráněné oblasti Brdy, klidné místo na pár dní, výchozí bod na houbařský víkend či týden, kde budete mít možnost si o houby i v klidu zpracovat? Vybíráte místo pro Vaše výpravy na běžkách? V tom případě jste správně na stránkách

A co vše nabízíme? Jednoduché stylové ubytování pro rodiny nebo malé skupiny sportovců, houbařů nebo přátel. Ubytování rodinného typu v Brdech pro všechny, kteří nehledají nebo nemají rádi hotely a rušné penziony. Každá správná chata má gril, a tak i u nás máte k dispozici venkovní gril s posezením.

POPIS MÍSTNOSTÍ

Ložnice A (1 x 2l.)
manželská postel z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice B (1 x 2l.)
manželská postel z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice C (1 x 2l.)
manželská postel z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Kuchyně A plochá televize, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, vařič s elektr. trouba, toustovač, topinkovač, kuchyňská linka, rohová lavice, křesílka a stolek

Koupelna s toaletou A sprcha, umyvadlo

Vytápění je řešeno pomocí odlahového vytápění - přízemí, patro - přímotopy.

Parkování u chaty - 3 auta, příjezd po lesní cestě - 200m.

LOKALITA CHALUPY

Chata se nachází v okrajové části Ohrazenic, které jsou součástí obce Jince.

Jedná se o místo na samé hranici Chráněné krajinné oblasti Brdy, které jsou vyhledávaným místem milovníky turistiky a cykloturisty.

Zajímavá místa CHKO - zřícenina Valdek, Padrťské rybníky, Jedová hora.

Na své si přijdou také milovníci historických památek, kterých je v blízkém i vzdáleném okolí nepřeberné množství. Patří mezi ně hořovický zámek, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Hornické muzeum Příbram, Svatá hora Příbram, zámek v Březnici.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.