CHALUPA BRDY

Na pozemku, který je oplocen, jsou tři chaty. Každá zajišťuje dostatečné soukromí. Nachází se v klidné části obce. Sousedí s lesem a současně s CHKO Brdy. Děti mohou využít dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a trampolínou. Připraven je líný tenis, míč a další venkovní hry. Psi jsou vítáni. Poplatek za psa je 300 Kč. Dále lze využít kolárnu. Součástí chaty je ložnice A, ložnice B, ložnice C, obývací pokoj s kuchyňkou, chodba a sociální zařízení. Na zahradě je k dispozici během léta venkovní bazén o průměru 3.6m.

Od chaty můžete vyrazit ke spoustě turistických a cyklistických výletů. Majitelé nemovitosti vlastní rodinný minipivovar, možnost dodání piva v lahvích nebo sudech. K zapůjčení je i výčepní zařízení.

POPIS MÍSTNOSTÍ

Kuchyně A - Přízemí
plochá televize, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, sporák, vařič, trouba, toustovač, topinkovač, kuchyňská linka, stůl se šesti židlemi, gauč

Ložnice A (1 x 2l.) - Přízemí
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice B (1 x 2l.) - Podkroví
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Ložnice C (1 x 2l.) - Podkroví
manželské postele z masivu, skříň, posezení, lampička, noční stolek

Koupelna s toaletou A
sprchový kout, umyvadlo, skříňka, WC

Vytápění je řešeno v přízemí chaty kamny na dříví. Současně lze využít i podlahové vytápění. V patře jsou přímotopy. Chata se vytápí celoročně.

parkování je připraveno parkoviště. Příjezdová cesta vede několik metrů lesní cestou.

LOKALITA CHALUPY

Chata se nachází v okrajové části Ohrazenic, které jsou součástí obce Jince.

Jedná se o místo na samé hranici Chráněné krajinné oblasti Brdy, které jsou vyhledávaným místem milovníky turistiky a cykloturisty.

Zajímavá místa CHKO - zřícenina Valdek, Padrťské rybníky, Jedová hora.

Na své si přijdou také milovníci historických památek, kterých je v blízkém i vzdáleném okolí nepřeberné množství. Patří mezi ně hořovický zámek, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Hornické muzeum Příbram, Svatá hora Příbram, zámek v Březnici.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.